logo logo
menu
background image

O nás

Historie uklidové služby ČistoČistě.cz

Společnost RALYO s.r.o., provozovatel úklidové služby ČistoČistě.cz, zahájila provoz v září roku 2018, kdy do ní byla převedena většina zaměstnanců a zákazníků společnosti HERADA s.r.o. Historie jejích zaměstnanců a zákazníků však začala již o tři roky dříve.

HERADA s.r.o. začala poskytovat úklidové služby v roce 2015 a během tří let se jí podařilo získat přes šedesát pravidelných zákazníků a vytvořit úklidový tým o velikosti 30 zaměstnanců v pracovním poměru.

Důležitým zákazníkem č.1 byla v roce 2015 Advokátní kancelář Marek & Stanovský, jenž stanovila směr, kterým se bude společnost ubírat a to poskytovat úklidové služby pro menší kanceláře a komerční prostory  (do cca. 500m2) převážně v širším centru Prahy.

Nyní mezi zákazníky patří několik advokátních kanceláří, architektonických kanceláří, kanceláře IT firem, ale třeba i různá zdravotnická zařízení. Dohromady naše zákaznické portfolio v současnosti čítá přes padesát zákazníků, u kterých uklízíme ve frekvenci 1x až 5x týdně. Díky čemu se nám podařilo získat tolik zákazníků za tak krátkou dobu?

Vyznáváme dvě základní hodnoty:

  • Rychlou a efektivní komunikaci
  • Spokojenost zákazníka na prvním místě

Rychlá a efektivní komunikace

pro nás znamená, nejenže na zaslané požadavky zákazníků reagujeme téměř okamžitě, ale vždy přinášíme řešení na všechny úklidové problémy našich zákazníků.

Spokojenost zákazníka na prvním místě

je často používané, ale již méně často reálně uskutečňované heslo. U nás to však neplatí. Nevěříte? Přečtěte si reference našich zákazníků, slovo spokojenost je tam poměrně často frekventované 🙂

Úklidový tým = srdce naší úklidové služby

V našem týmu naleznete pouze zkušené úklidové pracovníky, protože zaměstnáváme pouze uchazeče s předcházející letitou praxí v úklidu. Víme, že úklid je citlivá záležitost a proto chceme, aby o naší bezúhonnosti nebylo pochyb. Všichni členové našeho úklidového týmu jsou našimi zaměstnanci v pracovním poměru a můžeme vám garantovat, že jsou všichni prověření, protože při nástupu do zaměstnání předkládají čistý trestní rejstřík.

Několik slov o zakladateli

Po dokončení VŠ pracoval 4 roky v Československé obchodní bance, a.s. Nejdříve na pobočce Na Poříčí v Praze jako investiční poradce a potom na centrále v Radlicích, kde měl na starosti podporu prodeje investic na 15 pobočkách v Praze. V roce 2015 dostal nabídku, která se neodmítá – přesunout se do investičního oddělení ČSOB tvz. Asset managementu.

Místo toho se však rozhodl z ČSOB odejít a založit vlastní společnost, kde již nebude svazován korporátními pravidly a bude mít svobodnou vůli ve všech rozhodnutích a možnost „dělat věci po svém“. Většina lidí z jeho okolí toto rozhodnutí nechápala. On jej však do dnes nelituje 🙂

 

 

Formulář pro zájemce o zaměstnání
Společnost RALYO s.r.o. provozovatel úklidové služby ČistoČistě.cz je registrovaným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením OZP
Životopis
Soubor nevybrán
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů Odeslat poptávku